Uchwyty na papier toaletowy - by uniknąć niepotrzebnych strat

Przy wyposażaniu łazienki, uchwyty na papier toaletowy są często sprawą drugo-, a nawet trzeciorzędną. Tymczasem ich zastosowanie zwiększa komfort użytkowania i prowadzi do zminimalizowania strat. Papiery toaletowe pozostawione na innych urządzeniach (np. na umywalce lub pralce) mogą zawilgnąć, a nawet całkowicie umoczyć się, przez co reszta rolki nadaje się już wyłącznie do śmietnika.

Różne materiały wykonania

Nowoczesne uchwyty na papier toaletowy to już nie są plastikowe rączki, które mogą kojarzyć się z przełomem lat 80. i 90. Dziś wykonuje się je z takich materiałów, jak np. stal nierdzewna, czy trwałe tworzywo sztuczne. Niekiedy też uchwyty zdobią eleganckie wykończenia, np. z drewna. To sprawia, że prezentują się gustownie w każdej łazienkowej scenerii, a oprócz tego są łatwe w czyszczeniu. Nie widać na nich bowiem odcisków palców, które przy tego typu akcesoriach są prawdziwą zmorą.

Wolnostojący uchwyt na stojaku

Uchwyty na papier toaletowy należą do konstrukcji, które montuje się na ścianie. Zdarza się jednak, że w niektórych małych łazienkach nie ma na nie miejsca lub przeszkadzają w okolicach muszli. W takich sytuacjach na pomoc wychodzą specjalne wolnostojące stojaki z uchwytem na papier toaletowy, które można w zależności potrzeby przenieść w dowolne miejsce. I w tym przypadku producenci również zadbali, by ich wygląd prezentował się niezwykle estetycznie, a całość była stabilna i nie kiwała się przy każdym dotknięciu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

{**}
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl