ARTYKUŁY I PORADY

Odkryj najnowsze trendy w aranżacji łazienek. Dowiedz się, jak urządzić wnętrza, by były funkcjonalne, efektowne i bezawaryjne. Poznaj skuteczne i proste metody montażu ceramiki, armatury i urządzeń sanitarnych. Mamy wielką nadzieję, że porady naszych specjalistów dostarczą Ci inspiracji do stworzenia wymarzonego pokoju kąpielowego, który będzie służyć Tobie i Twoim bliskim przez wiele lat.Idealna bateria natryskowa do super łazienki

super łazienka

Drogi Kliencie,

Dokonując zakupu zestawu natryskowego najczęściej stajemy równocześnie przed dylematem wyboru baterii natryskowej. Część osób stawia na tradycyjny, prosty zestaw natynkowy, a inni wybierają instalację montowaną pod ścianą.

więcej »

Jaką baterię umywalkową powinna mieć fajna łazienka?

bateria umywalkowa do fajnej łazienki

Drogi Kliencie,

Nieodłączną częścią wyposażenia łazienki jest bateria umywalkowa. To jedno z najczęściej używanych w ciągu dnia urządzeń łazienkowych i przyciągająca uwagę dekoracja. Jaki model będzie najwłaściwszy, by uzyskać fajną łazienkę?

więcej »

Ten produkt powinna zawierać każda łazienka jutra - bateria termostatyczna

bateria termostatyczna

 

Drogi Kliencie,

Baterie termostatyczne cieszą się rosnącą popularnością w Polsce. Ich wdrożenie niesie za sobą wiele korzyści. To doskonałe rozwiązanie dla łazienki jutra.

więcej »

W jaki sposób prawidłowo zamontować baterię kuchenną i umywalkową?

montaż baterii kuchennej i łazienkowej

Drogi Kliencie,

Dziękujemy za wybór armatury z kolekcji Massi. Teraz poprowadzimy Cię przez kolejne etapy właściwego montażu zakupionej baterii (nie ma znaczenia czy jest ona przeznaczona do łazienki, czy do kuchni – w obu przypadkach, sposób montażu jest podobny)...

więcej »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl