Grzejnik łazienkowy

grzejnik łazienkowyZ reguły grzejniki kojarzą się z masywnymi kaloryferami, do których ukradkiem zbliżamy się zimowymi wieczorami. Zapominamy jednak, że urządzenia grzewcze mają o wiele szersze zastosowanie, które daje o sobie znać np. w łazienkach. To właśnie grzejniki łazienkowe są elementami, które dbają o odpowiednią temperaturę w łazience, a przy okazji są mniej awaryjne od elektrycznych urządzeń, które często stosuje się jako zamiennik dla kaloryferów z żebrami.

Ogrzewanie łazienki i nie tylko

Rozdzielanie ciepła we wszystkie sektory pomieszczenia, to najważniejsza funkcja grzejników. Ale oprócz niej spełniają także szereg innych. Na przykład drabinkowy grzejnik łazienkowy nie tylko równomiernie dystrybuuje ciepło, ale też może posłużyć jako praktyczny wieszak na mokre po kąpieli ręczniki. W łazience mile widziane są rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić przestrzeń. Tym bardziej, że drabinkowa konstrukcja grzejnika wpisze się w każdą aranżację łazienkową.

Prosty montaż i długa żywotność

Nowoczesne kaloryfery łazienkowe charakteryzują się również niezwykle prostym montażem, który często ogranicza się do dokręcenia końcówek do wsporników. To, w połączeniu z lekką konstrukcją sprawia, że nie trzeba do tego wzywać fachowców i wydawać kolejnych pieniędzy. Nie trzeba też martwić się na zapas - grzejniki wykonywane są z mosiądzu pokrytego chromem, dzięki czemu całość jest trwała i odporna na działanie wszechobecnej w łazience wody.

wysyłka
Grzejnik łazienkowy LEON Chrom 70 x 50 Grzejnik łazienkowy LEON Chrom 70 x 50
Kupiło 10 osób
Producent: Sea-Horse
{**}
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl